Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Porphyra

Është emri yt Porphyra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Porfirio, Pravar, Porfirie, Pravir, Porfiro, Praveer, Pierovero
Vajza me tinguj të ngjashëm:Parbar, Praewpraao, Prabir, Pierrepierre, Pierre Pierre, Pierre Pierre, Pear Proy
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Porphyra's në Facebook. Pozicioni #2251349
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga PorphyraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Porphyra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Porphyra? Voto për emrin tënd