Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Philips

Është emri yt Philips? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Philippos
Djem me tinguj të ngjashëm:Phillips, Philippos, Phelps, Pelops, Philipos, Philipus, Philippus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pallavi Shahi
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2490 Philips's në Facebook. Pozicioni #17447
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PhilipsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Philips? Voto për emrin tënd


Është emri yt Philips? Voto për emrin tënd