Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Perpetua

Është emri yt Perpetua? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Prophet, Parfait, Parvath, Pravat, Prabodh, Prabith, Prabhat, Pravadi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Prapti, Parvati, Parvathy, Prabhati, Phiraphat, Pravita, Parbati, Paravati
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1680 Perpetua's në Facebook. Pozicioni #23387
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PerpetuaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Perpetua? Voto për emrin tënd


Është emri yt Perpetua? Voto për emrin tënd