Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Perkins

Është emri yt Perkins? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pershing, Parkins, Przemek, Przemysław, Perkūnas, Pragnesh, Parasmani Sahu, Porsche-Nique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Prasmus, Park Mi Young, Pragyansh, Priya Singh, Priyakankshi, Pragaymas, Presencia, Park Sung Hyo
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 695 Perkins's në Facebook. Pozicioni #44528
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PerkinsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Perkins? Voto për emrin tënd


Është emri yt Perkins? Voto për emrin tënd