Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pepijn

Është emri yt Pepijn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Paxon, Paciano, Pajam, Pypken, Pusan, Phước Nhân, Pisanio, Pagin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pagan, Pakawan, Pegeen, Pakuna, Pizano, Pacome, Phi Khanh, Passion
Vlerësimi:
4/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 420 Pepijn's në Facebook. Pozicioni #63839
Kategoritë:Emrat Holandez - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga PepijnPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pepijn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pepijn? Voto për emrin tënd