Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Penton

Është emri yt Penton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Panteno, Pontiaan, Pemton, Panthino, Pontian, Punten, Phạm Thanh, Pham Thanh Nhien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Phạm Thiên Hân, Phạm Thu Nhàn, Phan Thanh Huyền, Pontiana, Phạm Duyên, Phan Thúy My, Pham Thao Nhi, Phạm Thanh Nhàn
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Penton's në Facebook. Pozicioni #383378
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PentonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Penton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Penton? Voto për emrin tënd