Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paxtun

Është emri yt Paxtun? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Poseidon, Paegastun, Paxton, Phước Tính, Phúc Thịnh, Phước Thiện, Phúc Toàn, Poston
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pischtiwan, Pooja Kasaudhan, Pajtim, Phước Tuyên
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Paxtun's në Facebook. Pozicioni #2309404
Kategoritë:
Komente nga PaxtunPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paxtun? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paxtun? Voto për emrin tënd