Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pasqualino

Është emri yt Pasqualino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Phúc Liêm, Phúc Lâm, Phuc Linh, Pikkoline, Paskualin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paskalina, Pascaline, Popkeline, Paigelyn, Popkoliena, Pasclina, Paxlynn, Pasqualina
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Pasqualino's në Facebook. Pozicioni #103566
Kategoritë:Emra italiane - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga PasqualinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pasqualino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pasqualino? Voto për emrin tënd