Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Panda

Është emri yt Panda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pandu, Phan Tất Đạt, Pendo, Pant, Punit, Pandita, Pumeet, Pentti
Vajza me tinguj të ngjashëm:Penda, Penthea, Punita, Panadda, Penthia, Phạm Thu Thảo, Panhathai, Phạm Anh Thùy
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10175 Panda's në Facebook. Pozicioni #5851
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga PandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Panda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Panda? Voto për emrin tënd