Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Panchito

Është emri yt Panchito? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pankotai, Phương Thể, Phạm Đức Duy, Phan Ngọc Tú, Phạm Quốc Thái
Vajza me tinguj të ngjashëm:Panagiota, Phan Kha Di, Phan Mạnh Quyết, Phương Thảoo, Phạm Minh Nguyệt, Phương Thúy, Phuongthao, Phanngocthao
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 670 Panchito's në Facebook. Pozicioni #45707
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore rusisht emrat boy
Komente nga PanchitoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Panchito? Voto për emrin tënd


Është emri yt Panchito? Voto për emrin tënd