Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pameline

Është emri yt Pameline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Penllyn, Pemilaun, Phamminhluan, Penilyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pommelien, Pamelina, Pamalynne, Phạm Mỹ Linh, Phạm Mai Linh, Phạm Linh Đan, Phạm Linh Hải, Phan Đan Linh
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Pameline's në Facebook. Pozicioni #581754
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PamelinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pameline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pameline? Voto për emrin tënd