Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Paganus

Është emri yt Paganus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Psusennes, Phi Cường, Pashenka, Pasjenka, Phúc Cường, Phúc Hưng, Phúc Đăng, Phuc Quang
Vajza me tinguj të ngjashëm:Paciencia, Pooja Singh, Pakamas, Pkuong Coj, Phi Khang, Phuc Nghi, Pisang
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Paganus's në Facebook. Pozicioni #1023813
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga PaganusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Paganus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Paganus? Voto për emrin tënd