Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ottorino

Është emri yt Ottorino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Autha
Djem me tinguj të ngjashëm:Odhran, Odran, Outram, Odd-Rune
Vajza me tinguj të ngjashëm:Otaram, Oddrun
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Otto, Rino, Nino
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Ottorino's në Facebook. Pozicioni #319691
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje
Komente nga Ottorino


Ottorino ( 28 vjeç) 2016-04-24
Dua te di kuptimin e ketij emri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ottorino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ottorino? Voto për emrin tënd