Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ottokar

Është emri yt Ottokar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Odovacar
Djem me tinguj të ngjashëm:Otokar, Otakar, Odgar, Outger, Otger, Odacyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Otokar, Otakar, Odgar, Outger, Otger, Odacyr
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Ottokar's në Facebook. Pozicioni #430290
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga OttokarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ottokar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ottokar? Voto për emrin tënd