Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Orfeo

Është emri yt Orfeo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orbo, Orpheo, Oreb, Orveo, Orphie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orva, Orfa, Orpha, Orpah, Orpa, Oraefo, Orphée, Orphea
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 220 Orfeo's në Facebook. Pozicioni #101826
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga OrfeoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Orfeo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Orfeo? Voto për emrin tënd