Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ops

Është emri yt Ops? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ovis, Obike, Oopke, Ophiuchus, Oepke, Obasi, Ouafik, Ofek
Vajza me tinguj të ngjashëm:Öfeig, Ovais, Övgü
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 490 Ops's në Facebook. Pozicioni #57244
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga OpsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ops? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ops? Voto për emrin tënd