Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Odelyn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Odelyn.
Është emri yt Odelyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Odilon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ottelien, Otiliana, Odelina, Ottoline, Otteline, Odelyna, Odelin, Oda Helen
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Odelyn's në Facebook. Pozicioni #153358
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga OdelynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Odelyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Odelyn? Voto për emrin tënd