Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Octavia

Është emri yt Octavia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Tavi, Tavia
Djem me tinguj të ngjashëm:Octavio, Octave, Octaaf, Oghisdhf], Owshikdev
Vajza me tinguj të ngjashëm:Octavie, Oktafia, Oktavia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18645 Octavia's në Facebook. Pozicioni #3582
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga OctaviaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Octavia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Octavia? Voto për emrin tënd