Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oceanus

Është emri yt Oceanus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Okeanos
Djem me tinguj të ngjashëm:Ochieng, Okhmhaka, Okeanos, Ohcumgache, Okonkwo, Ogunsheye, Ocnus, Ogunkeye
Vajza me tinguj të ngjashëm:Okeanas, Ozanka, Osman Enis, Oskannis, Oksanochka, Okyanus
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Oceanus's në Facebook. Pozicioni #162882
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga OceanusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oceanus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oceanus? Voto për emrin tënd