Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oļģerts

Është emri yt Oļģerts? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ortiz, Ortzi, Oroitz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ortygia, Ortje, Ortega, Orts
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Oļģerts's në Facebook. Pozicioni #583593
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga OļģertsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oļģerts? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oļģerts? Voto për emrin tënd