Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nurlan

Është emri yt Nurlan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Norlan, Nur Alom, Nur Alim, Noor Alam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noralynn, Noralin, Naralin, Nerlyn, Nora Lina, Nora-Lynn, Naorah Lyana, Noralyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 875 Nurlan's në Facebook. Pozicioni #37594
Kategoritë:
Komente nga NurlanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nurlan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nurlan? Voto për emrin tënd