Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nurhaliza

Është emri yt Nurhaliza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nurulhaque
Vajza me tinguj të ngjashëm:Norelys, Neomarlys, Nur Haliza, Nurhalizah, Norelis, Nurlisa, Neriluz, Noor-Louisa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Nurhaliza's në Facebook. Pozicioni #113304
Kategoritë:Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga NurhalizaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nurhaliza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nurhaliza? Voto për emrin tënd