Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nunziatina

Është emri yt Nunziatina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nechten, Nikodem, Nicodème, Nachton, Naughton, Nicodemo, Nechtan, Ngọc Toàn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nastunye, Ngọc Duyên, Nicte An, Ngô Thanh Huyền, Nguyết Ánh, Ngọc Thanh, Ngọc Tuyền, Ngọc Diễm
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Nunziatina's në Facebook. Pozicioni #494273
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga NunziatinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nunziatina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nunziatina? Voto për emrin tënd