Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norton

Është emri yt Norton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nourdine, Nordine, Nuraya Adhyatma, Noureddine, Nordin, Nartana, Nourdin, Nuruddin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nurten, Nurdiana, Nurdan, Naradyan, Nurdane, Nardeen, Noredine, Nordana
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3030 Norton's në Facebook. Pozicioni #15113
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1935
Komente nga NortonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norton? Voto për emrin tënd