Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Normand

Është emri yt Normand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Normando, Nirmit, Naraindath, Nuryanto, Nor Yanto, Nuri Yanto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Narmada, Normandy, Nerwanti, Nuryenti, Niranut, Nur Amanda, Nuryanti, Norma Yunita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5120 Normand's në Facebook. Pozicioni #10033
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1922
Komente nga NormandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Normand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Normand? Voto për emrin tënd