Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nguyen Thi Toan

Është emri yt Nguyen Thi Toan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nghiêm Mạnh Tiến, Nguyễn Nam Thành, Nguyễn Thái Toàn, Nguyễn Tuấn Minh, Nguyển Nhật Nam, Necmettin, Nguyễn Duy An, Nguyễn An Tân
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nguyen Thuy Hien, Nghiêm Thanh Hoài, Nguyễn Tâm Uyên, Nguyễn Thu Uyên, Nguyen Thi Minh Hue, Nguyễn Thị Oanh, Nguyễn Thu Hiền, Nguyễn Thu Anh
Vlerësimi:
2/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga Nguyen Thi ToanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nguyen Thi Toan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nguyen Thi Toan? Voto për emrin tënd