Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nesrin

Është emri yt Nesrin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nazwirman, Nesreen, Nazzareno, Nakarin, Nkrumah, Nezirhan, Nkruma, Nick Ryan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisrin, Nasreen, Nisreen, Nesrine, Nessrine, Nasrin, Nisrine, Nezrin
Vlerësimi:
4/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2965 Nesrin's në Facebook. Pozicioni #15356
Kategoritë:Popullore Po emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga NesrinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nesrin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nesrin? Voto për emrin tënd