Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Neftali

Është emri yt Neftali? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Naftali, Naphtali, Naftalie, Nepthali, Neftaly, Neftalí
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nafthaly, Novithalia, Naftalia, Nepthalia, Novita Laili, Nephetalie, Neha Patel, Naftalya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3335 Neftali's në Facebook. Pozicioni #14010
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga NeftaliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Neftali? Voto për emrin tënd


Është emri yt Neftali? Voto për emrin tënd