Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nadezhda

Është emri yt Nadezhda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Nadejda, Надежда
Djem me tinguj të ngjashëm:Nedjati, Nattakit, Nedjad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadezda, Nadejda, Natasha Sihite, Nadeyejda, Nadzhda, Nadjat, Nattasuda, Netzeidy
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2710 Nadezhda's në Facebook. Pozicioni #16424
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga NadezhdaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nadezhda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nadezhda? Voto për emrin tënd