Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Morgant

Është emri yt Morgant? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Morgan-Tud, Marsundut, Markandeya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marganita, Morcant, Marshanda, Morgandy, Margonda, Mary Cindia, Mira Susanti, Maria Candida
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Morgant's në Facebook. Pozicioni #2577187
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MorgantPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Morgant? Voto për emrin tënd


Është emri yt Morgant? Voto për emrin tënd