Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mordred

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mordred.
Është emri yt Mordred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maria Eduarda, Marthouret, Maria Dorethea, Mariaeduarda, Marya Eduarda
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Mordred's në Facebook. Pozicioni #111290
Kategoritë:
Komente nga MordredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mordred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mordred? Voto për emrin tënd