Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miloslav

Është emri yt Miloslav? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:mil slav
Variante:Miloslava
Vajza me tinguj të ngjashëm:Miloslava
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 375 Miloslav's në Facebook. Pozicioni #69365
Kategoritë:Emra sllav - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga MiloslavPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miloslav? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miloslav? Voto për emrin tënd