Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Millard

Është emri yt Millard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milward, Milorad, Melertio, Molert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manal Rayad, Mayne Larith, Mila Ruth, Melroud
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2890 Millard's në Facebook. Pozicioni #15645
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1943
Komente nga MillardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Millard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Millard? Voto për emrin tënd