Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mildred

Është emri yt Mildred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Mildread
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mildrid, Mildraed, Mildread, Mildret, Mildryd, Mildreth
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 72 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55305 Mildred's në Facebook. Pozicioni #1528
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga MildredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mildred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mildred? Voto për emrin tënd