Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Milangela

Është emri yt Milangela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milangelo, Milan Kjell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melangell, Milangel, Me Llamo Azul
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Milangela's në Facebook. Pozicioni #158326
Kategoritë:
Komente nga MilangelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milangela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milangela? Voto për emrin tënd