Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Migers

Është emri yt Migers? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Makarios, Makaros, Macarios, Macharius, Megharaja, Manjarika, Masurice, Macarius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Monique Reiis, Migreicy, Mazurka, Mikirs, Mi Cris, Makarious, Majo García, Masharis
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Lluqi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Migers's në Facebook. Pozicioni #593833
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga MigersPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Migers? Voto për emrin tënd


Është emri yt Migers? Voto për emrin tënd