Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melisane

Është emri yt Melisane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milcom, Malcom, Malchom, Miljano, Malcham, Malcone, Miljan, Malkam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Malakan, Melzina, Melissan, Melekhan, Miljana, Milijn, Melijn, Melusina
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Melisane's në Facebook. Pozicioni #2660803
Kategoritë:
Komente nga MelisanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melisane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melisane? Voto për emrin tënd