Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melbourne

Është emri yt Melbourne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Milburn, Malvern, Melburn, Milbyrne, Melvern, Melbyrne, Melborn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Milburn, Malvern, Melburn, Milbyrne, Melvern, Melbyrne, Melborn
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1770 Melbourne's në Facebook. Pozicioni #22476
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1913
Komente nga MelbournePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melbourne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melbourne? Voto për emrin tënd