Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meditrina

Është emri yt Meditrina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Matrim, Mantrana, Muhtaram, Muhterem, Medriano, Muhammed Eren, Matthew Rama, Mohamed Rayan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Madrona, Mandarina, Matrina, Matryona, Meynderina, Mai Trinh, Modron, Matrona
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Meditrina's në Facebook. Pozicioni #1078207
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MeditrinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meditrina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meditrina? Voto për emrin tënd