Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marvell

Është emri yt Marvell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marabel, Meribbaal, Maravilla, Maharbal, Morfael
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maribella, Mirabel, Mariabella, Maria Rafaela, Marybel, Maribelle, Maribell, Maribel
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1475 Marvell's në Facebook. Pozicioni #25744
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MarvellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marvell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marvell? Voto për emrin tënd