Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marsels

Është emri yt Marsels? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marcellus, Marcelus, Marselis, Marcellius, Marselus, Marcelis, Marcelles, Marcellis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maarja-Liisa, Maarja-Liis, Marisa Alisia, Marcia Elisie, Marja-Liisa, Maarja-Liise, Maria Cellys, Marisol Zeka
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Marsels's në Facebook. Pozicioni #1084185
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga MarselsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marsels? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marsels? Voto për emrin tënd