Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marpesia

Është emri yt Marpesia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marvic, Morpheus, Murphiso, Mervj, Marvus, Marvik, Marbis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mariposa, Marpessa, Marvick, Marveggio, Maryvic, Maria Rebeca, Merve Beyza, Maria Paz
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Marpesia's në Facebook. Pozicioni #1084466
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MarpesiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marpesia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marpesia? Voto për emrin tënd