Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marisabel

Është emri yt Marisabel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:marie and mary.">
Djem me tinguj të ngjashëm:Marco Paolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mira-Isabel, Marysabel, María Isabel, Maria Isabel, Maura Isabel, Marcos Paulo, María Ysabel, Maria Isabella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1265 Marisabel's në Facebook. Pozicioni #28800
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga MarisabelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marisabel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marisabel? Voto për emrin tënd