Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mariangela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mariangela.
Është emri yt Mariangela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marangelie, Mayra Nicole, Mariangely, Mariangeli, Mariangel, Mariana Angely, Maria Michelle, Maria Mikaelly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2030 Mariangela's në Facebook. Pozicioni #20298
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga MariangelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mariangela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mariangela? Voto për emrin tënd