Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Maidel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Maidel.
Është emri yt Maidel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:virgjëreshë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mendel, Mandala, Montel, Mandel, Metella, Mandla, Mantel, Matthal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maidali, Madhul, Methel, Mandella, Madelia, Madel, Mindel, Maddiley
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Maidel's në Facebook. Pozicioni #195466
Kategoritë:Emrat Anglisht




Komente nga Maidel



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maidel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maidel? Voto për emrin tënd