Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Magenta

Është emri yt Magenta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mukunda, Magomed, Mukundi, Mochammad, Meghanada, Mukhendu, Muchaneta, Manikantha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Miko Kanata, Mignet, Mukundaa, Mujnadia, Maijayanti, Mochamad, Mignonette, Minjonet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1525 Magenta's në Facebook. Pozicioni #25092
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga MagentaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Magenta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Magenta? Voto për emrin tënd