Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Magaline

Është emri yt Magaline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Masselin, Makalani, Macklin, Macklyn, Makolm, Muslim, Meshulam, Mac-Ailean
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mikaylin, Michalina, Maggie-Lyn, Michellyn, Mikalene, Mikalena, Mai Hoàng Linh, Monica Helen
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Magaline's në Facebook. Pozicioni #234615
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MagalinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Magaline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Magaline? Voto për emrin tënd