Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lyudmila

Është emri yt Lyudmila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ludmila
Variante:Ludmilla
Djem me tinguj të ngjashëm:Lyudmil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lyudmyla, Ludmila, Ludmilla, Liudmila, Ludimila, Ludmylla, Ludmil, Le Thi My Lieu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3060 Lyudmila's në Facebook. Pozicioni #14985
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LyudmilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lyudmila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lyudmila? Voto për emrin tënd