Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lysippe

Është emri yt Lysippe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ljuba, Ljubiša, Ljube, Ljippe, Ljubo, Ljibbe, Lê Quốc Bảo, Lacob
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leigb, Lisbi, Liesbeh, Legba, Leucippe, Lizbe, Lesvia, Lozba
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Lysippe's në Facebook. Pozicioni #1095090
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LysippePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lysippe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lysippe? Voto për emrin tënd