Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lysimache

Është emri yt Lysimache? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loukanos, Luis Menegazzo, Lucianus, Lục Hoàng Huy, Lesinus, Leezungha, Lee Zung Ha, Lee Jong Suk
Vajza me tinguj të ngjashëm:La-Cienega, Lisenka, Lizenka, Lysimachus, Lại Quỳnh Chi, Liu Johanes, Lê Kim Hoàng, Lechsinska
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LysimachePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lysimache? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lysimache? Voto për emrin tënd